You need to enable JavaScript to run this app. Fotowoltaika dla firm | Wrocław | Ozeus
Kontakt Facebook Linkedin
kalkulator
Ozeus dla firm

Fotowoltaika dla firm Wrocław Ozeus

Mniej kosztów – WIĘCEJ środków na rozwój!

Instalacje fotowoltaiczne dla firm Ozeus oszczędzają energię i pieniądze, dzięki czemu możesz podjąć nowe inwestycje w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy jesteś mikro- czy makroprzedsiębiorcą.

Mamy wiedzę i doświadczenie w realizacji inwestycji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych.

Sprawdź 5 kroków do Twojej własnej energii PREMIUM!

Fotowoltaika dla firm Ozeus

Panele fotowoltaiczne dla firm Ozeus są projektowane z myślą o przyszłości i wieloletnim, niezawodnym działaniu. W maksymalnym stopniu zajmujemy się obsługą formalno-prawną i całym procesem wdrożenia inwestycji w Twojej firmie. Po to, żeby obniżyć koszty jej funkcjonowania na wiele lat. Dzięki naszej fotowoltaice dla firm możesz cieszyć się korzyściami finansowymi i zyskać wizerunek przedsiębiorstwa, które świadomie chroni środowisko naturalne.
Już teraz poznaj moc darmowej energii! .

Co najmniej 25 lat efektywności!

Projektujemy instalacje fotowoltaiczne do 50 kWp, które nie wymagają pozwolenia na budowę oraz fotowoltaikę do 500 kWp dla średnich przedsiębiorstw.

Instalujemy fotowoltaikę w gospodarstwach rolnych, która pozwala uzyskać niezależność energetyczną i zmniejszyć rachunki za prąd.

Wdrażamy elektrownie słoneczne, dzięki którym firmy mogą same produkować prąd w ramach działalności gospodarczej.

Systemy fotowoltaiczne dla firm

Elektrownia słoneczna Ozeus może pracować również dla Ciebie. Dzięki niższym rachunkom za prąd z fotowoltaiki i sprawnemu wdrożeniu instalacji, Twoja firma może odnosić sukcesy i koncentrować się na głównym biznesie. W Ozeus oferujemy:

Fotowoltaika dla firm — Zwiększymy zysk Twojego przedsiębiorstwa

Wydatki na prąd to koszt stały, z którego przedsiębiorstwo nie może zrezygnować. Można próbować ograniczyć zużycie jednak nie przyniesie to zauważalnych oszczędności. Mniejsze wydatki to większe zyski. Jeśli Twoja firma też zmaga się z wysokimi kosztami za energię zobacz jak możemy obniżyć Twoje rachunki.

Fotowoltaika dla firm — Sprawdź co zyskasz jako przedsiębiorca

OZEUS Obniżymy rachunki za prąd dla Twojej firmy do 70%

Obniżenie rachunków za prąd

Zmniejszenie rachunków za prąd nawet do 70% to dla przedsiębiorców największy atut inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

OZEUS Zmniejszymy koszty produkcji Twojego przedsiębiorstwa

Zmniejszenie kosztów produkcji

Komputery, serwery, oświetlenie to nie jedyne urządzenia, które generują wysokie koszty energii elektrycznej.

więcej…

W przedsiębiorstwach produkcyjnych najwięcej prądu pobierają maszyny i urządzenia służące do wytwarzania produktów. Pomyśl, jak mogą zmniejszyć się koszty produkcji kiedy urządzenia w Twojej firmie będą pobierać darmową energię ze słońca? Specjaliści w firmie Ozeus wykonają wyliczenia dla Twojego przedsiębiorstwa dzięki czemu będziesz mógł się przekonać, że fotowoltaika dla firm generuje realne oszczędności.

OZEUS Wygenerujemy dodatkowe oszczędności Twojej firmie

Dodatkowe oszczędności

Już od momentu uruchomienia instalacji zacznie ona generować oszczędności dla Twojej firmy i zmiana będzie widoczna w pierwszym rachunku za prąd.  

OZEUS Uniezależnimy Twoją firmę od cen za energię elektryczną

Niezależność od rynkowych cen za energię elektryczną

Ostatnie miesiące pokazały trend rosnących cen za prąd. Eksperci przewidują, że w kolejnych latach ceny nie spadną a co gorsze będą rosły.

więcej…

Dla przedsiębiorców, którzy chcą utrzymać zyski za obecnym poziomie, oznacza to zwiększenie sprzedaży lub redukcja kosztów stałych. Fotowoltaika dla firm to lepsze rozwiązanie niż redukcja zatrudnienia. Zamiast zwalniać pracowników zainwestuj w panele fotowoltaiczne, które będą produkować dla Ciebie darmową energię ze słońca.

Panele fotowoltaiczne dla firm inwestycja, która Ci się zwróci

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele form finansowań i dofinansowań dla firmowych instalacji fotowoltaicznych w postaci programów rządowych czy unijnych. Mniejsze zaangażowanie własnego kapitału pozwala na skrócenie okresu zwrotu z inwestycji. Oczywiście każde przedsiębiorstwo działa w innych warunkach i nie można jednoznacznie określić dokładnego czasu zwrotu dla każdego. Nasi specjaliści wykonują obliczenia po wykonaniu audytu fotowoltaicznego podczas, którego zbierają informacje m.in. o dotychczasowym zużyciu prądu oraz możliwościach technicznych budynku.

Wizerunek firmy dbającej o środowisko

Wizerunek firmy dbającej o środowisko

Firmy, które zdecydowały się na fotowoltaikę są postrzegane jako dbające o środowisko i są chętniej wybierane przez klientów i kontrahentów, którzy cenią sobie ekologię. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jest wspierane finansowo ze środków z programu Czyste Powietrze a także dotacji z Unii Europejskiej.

OZEUS Montujemy tylko najlepszy osprzęt i podzespoły

Fotowoltaika z Ozeus Wrocław — Montujemy najlepszy sprzęt i podzespoły!

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu fotowoltaiki. Powierzając nam montaż instalacji fotowoltaicznej masz pewność, że otrzymasz dobrej jakości komponenty od sprawdzonych firm.

Pytania i odpowiedzi

OZEUS FAQ

Generalnie panele fotowoltaiczne są bezobsługowe. Nasi specjaliści monitorują online działanie instalacji dzięki czemu mogą szybko zareagować i usunąć usterkę.

Tak. Koszt instalacji fotowoltaicznej jest kosztem uzyskania przychodu dlatego poniesione wydatki można odliczyć od przychodu.

Wydajność paneli uzależniona jest od ilości dni słonecznych w naszym klimacie. W pochmurne dni panele także produkują prąd jednak jest go mniej. Projektując instalację warto wziąć ten fakt pod uwagę i dostosować do własnych potrzeb. W lecie kiedy możliwa jest nadprodukcja energii jest ona odprzedawana a uzyskana kwota zasila depozyt, który może być zbilansowany w rozliczeniu rocznym.

Jeśli chodzi o zewnętrzne finansowanie to firmy mogą liczyć na leasing instalacji fotowoltaicznej  bądź pożyczkę bankową lub pożyczkę udzielaną z lokalnych programów dofinansowań na preferencyjnych warunkach. Więcej na ten temat przeczytasz w artukule.

  • Dopłata do 50% kosztów nowe instalacji fotowoltaicznej bądź rozbudowy już istniejącej dla wspólnot i spółdzielni – wnioski można składać od 01.02.2023 roku.
  • Program FENG „Zazielenienie przedsiębiorstw”- w trakcie ustaleń.
  • Program FEnIKS czyli Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat Środowisko (na lata 2021-2027), którego założeniem jest obniżenie emisyjności gospodarki – w trakcie ustaleń.
  • Agroenergia – program dla rolników.
  • Regionalne dofinansowania.
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach.
  • Odliczenie VAT.

Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże dobrać dofinansowanie dla Twojej firmy.

Stosujemy jedynie urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów o wysokim wskaźniku niezawodności