You need to enable JavaScript to run this app. Fotowoltaika dla małych i średnich firm | Ozeus
Kontakt Facebook Linkedin
kalkulator
Fotowoltaika dla małych i średnich przedsiębiorstw

Fotowoltaika dla małych i średnich firm – Ozeus

Twoja firma zasilana z odnawialnych źródeł energii

Rachunki za prąd w Twojej firmie mogą być znacznie obniżone dzięki fotowoltaice z Ozeus. Usprawnij i unowocześnij swój system zarządzania energią już teraz.

Zdobądź finanse na fotowoltaikę dla swojej firmy

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii staje się coraz bardziej popularne w biznesie. Firmy korzystają z nowych możliwości rozwoju oraz zmiany wizerunku. W fotowoltaice dostrzegają szanse na generowanie oszczędności oraz pozostawaniu konkurencyjnym na rynku.

Leasing i kredytowanie fotowoltaiki

Leasing i kredytowanie fotowoltaiki

Inwestycja w panele fotowoltaiczne początkowo może być dla przedsiębiorstwa dużym wydatkiem dlatego warto skorzystać z ofert banków i firm leasingowych, które na korzystnych warunkach oferują niskooprocentowane kredyty, pożyczki a także wzięcie w leasing instalacji fotowoltaicznej.

Dotacje i ulgi samorządowe na fotowoltaike

Dotacje i ulgi samorządowe

Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z dotacji czy ulg oferowanych przez lokalne samorządy. We Wrocławiu firmy mogą skorzystać z odliczenia od podatku od nieruchomości 50% wartości inwestycji w moduły fotowoltaiczne.

Doświadczenie i solidność wykonania

Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych do produkcji zielonej energii przedsiębiorcy mają dużo obaw związanych z ich montażem, użytkowaniem oraz bezpieczeństwem instalacji.

Nasza firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Współpracę rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu energetycznego oraz poznania specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Po konsultacji nasi specjaliści przygotowują projekt instalacji z uwzględnieniem potrzeb klienta tak aby opłacalność inwestycji była jak największa, a czas jej zwrotu jak najkrótszy.

Już teraz poznaj moc darmowej energii!

fotowoltaikia-na-dachu

Dlaczego fotowoltaika dla firmy z Ozeus to najlepszy wybór

Sprawdź naszą ofertę!