You need to enable JavaScript to run this app. Panele Jinko Solar - opinie, cena, czy warto je zakupić? | Ozeus
Kontakt Facebook Linkedin
kalkulator
Jinko Solar opinie

Panele Jinko Solar – opinie, ceny, czy warto je kupić?

Wiele entuzjastów zielonej technologii zastanawia się, który producent paneli fotowoltaicznych ma w swojej ofercie najlepszy produkt odpowiadający jego potrzebom. Od jakości modułów fotowoltaicznych zależy efektywność całej instalacji. Odkryj produkty Jinko Solar. Opinie i cena produktu z całą pewnością stawiają markę w gronie zaufanych producentów. Dowiedz się, dlaczego warto zaopatrzyć się w moduły fotowoltaiczne tego producenta. Poniżej przedstawiamy najlepsze moduły fotowoltaiczne do produkcji energii ze słońca.

Jinko Solar – opinie o firmie

W Polsce średnie ceny prądu wahają się od 0,69 do 0,78 zł za kWh. Różnice zależą od wielu czynników, takich jak region, wybrana taryfa oraz oferta dostawcy. W skali roku gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 1800 kWh energii elektrycznej. Przy aktualnych cenach jest to koszt rzędu 1240 pln. Jinko Solar jest jednym z największych producentów paneli słonecznych. Producent odznacza się wysoką jakością, którą potwierdzają oceny specjalistów i użytkowników. Moduły Jinko posiadają najnowocześniejsze technologie (np. ogniwa typu N i half-cut). Technologia wykorzystująca ogniwa typu N jest korzystna dla użytkownika, ponieważ pozwala otrzymywać większe uzyski. W ofercie producenta znajdziesz wysokiej jakości panele monokrystaliczne. Pozytywne komentarze na temat produktów zachęcają do zakupu urządzeń, które klienci mogą nabyć w ponad 160 krajach na całym świecie. Jinko Solar produkuje jedne z najbardziej wydajnych paneli fotowoltaicznych dla domów i firm. Zaletami tych produktów jest przede wszystkim wysoka jakość, stabilna pozycja na rynku, duża dostępność produktów oraz gwarancja i serwis.

Jinko Solar 330W – opinie o produkcie

Jeśli chodzi o model Jinko Solar 330W, opinie w znakomitej większości są pozytywne. Warto wyróżnić w nich wzmocnioną konstrukcję ramy, która wytrzyma nawet duże obciążenia śniegu. Moc sięgająca 330 W pozwala osiągnąć wymierną sprawność, na poziomie 19.56%. Moduły fotowoltaiczne zostały wyprodukowane z antyrefleksyjnego szkła hartowanego o grubości 3,2 mm. Jeśli planujesz zakupić panele Jinko Solar 330, opinie klientów odzwierciedlają wysoką jakość tego produktu. Z całą pewnością warto go zainstalować w swojej firmie i gospodarstwie domowym.

Jinko Solar 440W – opinie o produkcie

W miarę upływu czasu Jinko Solar 440W zyskuje coraz bardziej przychylne opinie. Użytkownicy doceniają wysoką jakość wykonania. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii produkcji, która niweluje przerwy w łączeniu ogniw. Konstrukcja pozwala na większy uzysk w całym cyklu eksploatacyjnym. Model 440W to także większa wytrzymałość potwierdzona certyfikatem. Panele fotowoltaiczne wytrzymują obciążenie wiatrem 2400 Pa i obciążenie śniegiem 5400 Pa.

Panele Jinko Solar 530W – opinie o produkcie

Ogniwa fotowoltaiczne Jinko Solar 530W należą do wysoko wydajnych i sprawdzonych produktów. Panele Jinko Solar 530W w opiniach klientów jawią się jako mocne i wysoko efektywne. Produkt z chin jest objęty gwarancją, zależną od oferty sklepu. Panele Jinko Solar 530W opinie i dobre oceny zawdzięcza niezawodności. Ogniwa firmy Jinko działają bezawaryjnie przez wiele lat, nie tracąc przy tym swoich właściwości.

Jinko Solar 530W – cena produktu

Poszukując rozwiązań o dużej mocy, warto wybrać Jinko Solar 530W, cena rozwiązania jest przystępna, a do tego sprzęt wykonany solidnie, jest efektywny i pozwala uniknąć awarii. Za panel fotowoltaiczny Jinko MM530-72HLD-MBV 530W należy wydać 899 zł. Sprawność tego modułu sięga 20.55%. Produkt objęty jest gwarancją na 12 lat oraz gwarancją mocy na 25 lat. Certyfikowane panele cechuje wysoka kultura pracy, wytrzymałość i wysoka jakość wykonania. Jeśli chodzi o Jinko Solar 530W – cena jest adekwatna do jakości produktu.

Panele Jinko Solar jkm320m-60-v – opinie o produkcie

Warto wybierać panele fotowoltaiczne odporne na czynniki atmosferyczne. W przypadku Jinko Solar jkm320m-60-v opinie są równie dobre, co w przypadku Jinko Solar 330. Klienci doceniają wysoką sprawność, wytrzymałość na ekstremalne warunki środowiskowe oraz wysokie napięcie. Moduły certyfikowane są do 1500 V. Takie parametry gwarantują niskie koszty uzysku energii. Ogniwa zainstalowane w panelach należą do wydajnych i sprawdzonych. Jinko Solar jkm320m-60-v opiniowane są jako panele fotowoltaiczne wysokiej klasy.

Panele fotowoltaiczne Jinko Solar

Jinko Solar- dobra jakość w rozsądnej cenie

Jinko Solar należy do największych na świecie producentów modułów i komponentów fotowoltaicznych.W 2020 roku, panele fotowoltaiczne Jinko Solar uzyskały wyróżnienie w kategorii cykli termicznych (rozgrzewanie do 85 stopni i chłodzenia do -40 stopni Celsjusza), pracy w wysokiej wilgotności i temperaturze, odporności na efekt PID (degradacji wywołanej indukowanym napięciem) oraz przewidywalności uzysków. Ochrona gwarancyjnaJinko Solaruzależniona jest od dystrybutora. W przypadku gwarancji produktowej to dla większości standardowych modeli z wynosi ona 12 lat choć w niektórych przypadkach przedłużona jest do 15 lat. Jest to gwarancja, której zakres dotyczy wad produktów związanych z wykorzystanymi materiałami i zastosowaną technologią podczas produkcji. Inaczej jest w przypadku gwarancji wydajnościowej, która obejmuje żywotność i określoną wydajność produkcyjną w czasie określonym przez producenta i w tym przypadku wynosi 25 lat.

Bez wątpienia panele Jinko Solar to jedne z najlepszych i najbardziej opłacalnych rozwiązań do domów i firm. Według badań produkty firmy uchodzą za najbardziej efektywne w długoletniej perspektywie co potwierdza jego pozycja w rankingu Bloomberg Tier1. Chiński producent jest najchętniej wybieraną firmą na rynku solarnym. Jeśli chodzi o cenę paneli to waha się ona w granicach kilkuset złotych. Z całą pewnością markę cechuje także wysoki poziom wiarygodności i zaufania klientów oraz rozsądny stosunek jakości do ceny.

Czy wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Zleć instalację firmie Ozeus, która wykona instalację fotowoltaiki. Z chęcią podpowiemy Ci, na jakie rozwiązanie postawić, aby panele fotowoltaiczne działały bez zarzutu przez lata.